EA Games?in 17 Kasım 2015 tarihinde Microsoft Windows, PlayStation 4, Xbox One Platformları için çıkaracağı oyun, oyunseverler ve star wars hayranları tarafından heyecanla bekleniyor.
Oyun dünyasında büyük yankı bulan oyunun beta sürümü herkese açık olacak. DICE tarafından Frostbite oyun motoru ile geliştirilen Star Wars: Battlefront daha çok multiplayer oynanabilme üzerinde duruyor. Offline modda da verilen görevleri yerine getirerek oynanabilen oyun split ekran imkanı da sunuyor. Çok büyük multiplayer savaşlar yapılabilirken hava savaşları 20 oyuncuya kadar çıkabilecek. Oyuncular Rebel Alliance (Asi Birliği) ya da Stormtrooper taraflarından birini seçerek birbirleriyle savaşacaklar. Ayrıca Darth Vader ve Boba Fett gibi Star Wars dünyasının efsane karakterleriyle de oynanabilecek.
Star Wars: Battlefront  film serisinde olduğu gibi tüm dünyada fenomen olmaya aday bir oyun. Oyunun bir çok fragmanı yayınlandı ama biz sizinle en çok izleneni paylaşacağız 🙂 Seveceğinizden eminiz , iyi seyirler.

 
 

-Advertisement -HD TeknoHaber Reklam
- Advertisement -HD TeknoHaber Reklam

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz