Selfie çubuğu hayatımızdaki önemini daha kaybetmeden, popülerliği geçmeden, bu cihazı bize daha çok sevdirecek bir ürün daha ortaya çıkıyor. Bu yeni ürün SoloCam.
Selfie çubuğu ile şimdiye kadar sadece resim çekebiliyorduk, bu yeni ürün ile mikrofona konuşabiliyor ve o anda canlı yayın yapabiliyoruz.
Selfie” olayının ortaya çıkması, daha sonrasında canlı yayın yapmamıza olanak sağlayan Twitter’ın geliştirdiği Periscope uygulamasının yayılmaya başlaması sonrasında akıllı telefon üreticileri cihazlardaki ön kameralara daha çok önem vermeye başladılar.
Bu ön kamera çabasının sadece görüntü için olduğunu ve ses konusunda geliştirme olmaması durumunu protesto eden girişimci Benny Goldset SoloCam projesini hayata geçirmeye hazırlanıyor.
Selfie çubuğu mantığında ama video çekmenizi, mikrofona konuşmanızı sağlayan bir ürün. Dolayısı ile sadece konuşmak üzere mikrofonu tuttuğunuz zaman video’ya da başlamış olabiliyorsunuz.
Bu yeni cihan ile telefonlar olan ilişkilerimiz daha da artacak gibi duruyor.
Indiegogo üzerinden projesini görücü karşısına çıkaran Benny Goldsetin 40.000 dolar toplanması halinde aralık ayı gibi 50 dolardan satış yapmaya hazırlanıyor.
Aşağıdaki Youtube videosu ürünü çok güzel açıklar nitelikte.

Projenin hayata geçmesi ile birlikte haber spikerleri tek başlarına haber sunabilecekler.
Geliştirilmesi merakla beklenen bu yeni ürün hakkında gelişmeler oldukça bizler de aktarmaya devam edeceğiz.

Solocam - Indiegogo
Solocam – Indiegogo

Solocam Kullanımı
Solocam Kullanımı

Güncelleme : Aralık 2015 tarihinde teslim edilmesi beklenen SoloCam için 49 dolar ile ön siparişler alınmaya başlandı.

-Advertisement -HD TeknoHaber Reklam
- Advertisement -HD TeknoHaber Reklam

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz