Selenium Freelancer Portal; işveren ve freelancer olmak üzere 2 farklı kullanıcı statüsü ile çalışan freelance proje platformudur. Sadece bir kaç adımda proje ilanı verebilir; aynı şekilde bir kaç adımda projelere freelancer olarak teklif verebilirsiniz.

-Advertisement -HD TeknoHaber Reklam

Selenium Bilişim, Yazılım ve Danışmanlık

Selenium Freelancer Portal; Selenium Bilişim, Yazılım ve Danışmanlık şirketinin bir uygulamasıdır.

Sistemin çalışması çok basit. Bir kaç demografik bilgi ile üyelik formunu doldurduktan sonra sisteme giriş yapılıyor. Freelancer olarak giriş yapıldıysa bir profil oluşturmadan projelere teklif verilemiyor.

İşverenler için çok cazip bir sistem

Projelerinizi freelancerlara çok uygun rakamlara yaptırmak için büyük fırsatlar sunuluyor. 100 projeyi tam 180 gün ücretsiz olarak yayında tutabilirsiniz.

Projelerinizi birileri görsün diye oturup beklemek yerine; istediğiniz kriterlerde profesyonel Freelancer profillere ulaşıp direkt onlardan projelerinize teklif isteyebilirsiniz. Dilerseniz projelerinize teklif vermeleri için bekleyebilirsiniz de.

Selenium Freelancer Portal

Freelancerlar için ek gelir

Portal sayesinde alanında uzman kişiler projelerden kendilerine uygun olanı seçip işverenlere bir kaç kısa adımla teklif verebilir ve direkt kendileri ile iletişime geçebilir. Tamamıyla ücretsiz olan platform; freelancer profiller için hiç bir ücret talep etmiyor ve sınırsız sayıda projelere teklif verilebiliyor.

Her şey bildirimler ile kontrol altında

Freelancerlar ve işverenler birbirleri ile daha kolay iletişime geçebilmeleri için bildirim sistemi geliştirildi. Proje üzerinde yapılan tüm hareketler bildirimler ile her iki tarafı da canlı tutuyor ve iletişimi daha kolay hale getiriyor.

Canlı destek hattı

Selenium Freelancer portalında sağ altta bulunan kırmızı yuvarlak buton ile canlı destek hattına bağlanabilir ve anında destek taleplerine cevap bulabilirler. Destek hattı sistem yönetimi tarafından cevaplanmaktadır. İşveren ve freelancer arasında kullanılan bir iletişim aracı değildir.

Detaylı arama özelliği

Sistem detaylı arama özelliği ile hem freelancer hem de projelere kolayca ulaşabilirler.

Rol kabiliyetleri paylaşımı

İşveren ve freelancer aynı yetkilere sahip olabilirler. Bu sayede freelancer da proje ilan edebilir; aynı şekilde işveren de freelancer gibi projelere teklif verebilir.

Selenium Freelancer Portal’a erişim için http://portal.selenium.com.tr adresini ziyaret ediniz.

- Advertisement -HD TeknoHaber Reklam

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz