Anlık mesajlaşma uygulamaları listesine her geçen gün yeni üyeler ekleniyor.
Facebook’ un Whatsapp’ ı satın alması ile birlikte bu uygulamalarda tüm dengeler bozulmaya başladı ve Whatsapp kulvarda lider koltuğuna oturmaya başladı.
Whatsapp’ ın liderliği karşısında teknoloji devleri sürekli yeni bir şeyler düşünmek/üretmek zorunda kalmaya başladı. Anlık mesajlaşma uygulamalarında son bir hamle Samsung’dan geldi.
Çıkardığı telefonlarda sunduğu ChatOn uygulamasından istediği verimi alamayan Samsung; Whatsapp’a rakip olmak üzere planladığı Socializer Messenger’ ı geliştirdi.
Socializer Messenger’ ın özelliklerine, farklılıklarına bakıldığında; 2013 yılında Nikolai ve Pavel Durov kardeşler tarafından geliştirilen Telegram uygulamasına çok benziyor.
Telegram’ ın en temel özelliği güvenli olması. Güvenli olma sebebi ise Gizli Sohbet Özelliğine sahip olması. Sohbetler sunucularda kaydedilmiyor; karşılıklı iki cihazda mesajların kendini imha etme özelliği devreye sokulabiliyor. 200 kişiye kadar grup oluşturma ve 1 GB boyuta kadar dosya göndermenize olanak sağlıyor.
Samsung’ un yeni çıkardığı Socializer Messenger; Telegram gibi bu özelliklere ve daha fazlasına sahip. Yeni mesajlaşma uygulması Socializer Messenger ile gruplar oluşturabilir, sohbet sırasında video ve .Gif gönderebilirsiniz. Hatta uygulamada  Mayın Tarlası ve Tic Tac Toe gibi oyunları oynamaya başlayabilirsiniz.
Socializer Messenger’ ın önemli özelliklerinden biri de Telegram kullanıcıları ile de mesajlaşabilmesi.
Socializer Messenger’ ın yeteneklerini sergileyen tanıtım video’sunu izleyebilirsiniz.

Socializer Messenger mı, Telegram mı yoksa WhatsApp mı? Bunun kararını siz verin.
– Socializer Messenger Android Sürümü [Tıklayabilirsiniz]
– Telegram Android Sürümü [Tıklayabilirsiniz]
– Telegram iOS Sürümü [Tıklayabilirsiniz]
– WhatsApp Android Sürümü [Tıklayabilirsiniz]
? WhatsApp  iOS Sürümü [Tıklayabilirsiniz]
 

-Advertisement -HD TeknoHaber Reklam
- Advertisement -HD TeknoHaber Reklam

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz