Uluslararası mobil cihazlar kongresine günler kaldı ve çoğu firma bu seneki önemli cihazlarını bu etkinlikte tanıtmak için yoğun hazırlıklar içerisinde. Sadece Apple kendine has tavrı ile yeni ürünlerini sene sonunda tanıtmayı tercih ediyor.

-Advertisement -HD TeknoHaber Reklam

Bahsettiğimiz etkinlik öncesi biraz da heyecan yaratması için şirketler genelde kısa zaman kala ürünleri hakkında fikir verecek resimleri sızdırırlar. Ancak bu kez Samsung çalışanları öyle bir sızdırmışlar ki ürünü en ince detayına kadar anlamak mümkün.

Bütün detayları Evan Blass adında bir kullanıcı kişisel Twitter hesabı üzerinden yaptı. Evan ilk olarak Galaxy S7 Edge resimlerini kişisel hesabından paylaştı. Resimlerden anlaşıldığı kadarıyla kemikleşmiş Edge özellikleri bu modelde de devam ediyor. Resimlere göre aynı zamanda siyah, gümüş ve altın olmak üzere üç renk seçeneği ile Galaxy S7 Edge karşımıza çıkıyor.


Bu paylaşımından birkaç saat sonrada Samsung Galaxy S7 nin fotoğraflarını kişisel hesabında paylaşmasıyla yeni ürünler hakkında neredeyse kafamızda soru işareti kalmadı.

Kabaca bakıldığında yeni model Galaxy S6 dan çok da farklı gözükmüyor diyebilirsiniz. Bu düşüncenizde de haklısınız. Ancak söylentilere göre bu modelde Samsung görünümden çok özellik üzerine eğilerek çok daha fazla özelliğe sahip bir model sunacağı ön görülüyor.

- Advertisement -HD TeknoHaber Reklam

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz