Mount & Blade 2: Bannerlord, iki haftadan kısa süren bir testten sonra beta sürüm 1.3.0’ı ana sunucularına yayınladı ve daha fazla iyileştirme, çökme düzeltmesi ve birçok karakterinin davranışında iyileştirmeler geldi.

-Advertisement -HD TeknoHaber Reklam

Yeni oyun sürümü 1.3.0 için yama notlarına liderlik etmek, bugüne kadar yamaların çoğunun ana odağı olan çökme düzeltmelerinin koleksiyonlarından biri. Oyun piyasaya sürüldüğünden beri çökmelerden ve hatalardan muzdarip olsa da, geliştiriciler oyuncu geri bildirimleri ve hata raporları ile birlikte bunları düzeltmek için çok çalışmaktalar. Yeni beta dalı, çoğu oyuncunun oyununa çıkmadan önce çökmelerin tespit edilmesine izin vermişdi.

Yeni yama aynı zamanda oyunu dengelemek için daha fazla tweaks uygular, lordlar ve diğer NPC’ler paralarını yönetmede daha iyi hale gelirken, tavernalardaki paralı asker grupları daha büyük ve daha güçlü hale geldi.

Tam yama notları, büyük simüle edilmiş Mount & Blade 2: Bannerlord dünyasını biraz daha inandırıcı hale getirmek için hem küçük hem de büyük bazı ince ayarlar içermektedir. Böylesine karmaşık bir oyunla, TaleWorlds’ün birlikte çalışması gereken tüm farklı sistemleri dengelemesi biraz zaman alacak.

Sürece dahil olmak istiyorsanız, Steam kütüphaneniz aracılığıyla oyunun beta test dalını seçebilirsiniz.

- Advertisement -HD TeknoHaber Reklam

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz