Microsoft toplantıları daha rahat ayarlamak ve takvimlerde randevu oluşturma işini daha basit bir hale getirmek için Invite (Davet) adını verdiği yeni bir uygulama duyurdu.
Uygulamayı indirdikten sonra mail adresiniz ile giriş yapıyorsunuz. Toplantı yapmak istediğiniz kişilere mail adresleri üzerinden  davet gönderebiliyorsunuz; toplantı zamanlarını değişken ve birden fazla aralık için belirtebilirsiniz.
Davet ettiğiniz kişiler de uygulamayı yüklemişlerse uygulama onlara bildirim gönderiyor. Uygulama yüklü değilse de ilgili kişiler mail ile bilgilendiriliyor.
Microsoft Invite Uygulaması
Toplantı isteği gönderildiğinde birden fazla zaman aralığı için ayar yapılabiliyor. Bu durumda her kullanıcı kendine en uygun zamanı seçiyor. Ortaya çıkan tabloya bakılarak en fazla katılımın olabileceği en uygun aralık seçilebiliyor.
Toplantı davetine kabul edenlerin takvimlerine randevu olarak kayıt atılıyor.
Şunu belirtmekte fayda var Microsoft’ un Invite uygulaması en iyi Office 365 ile en uyumlu şekilde çalışıyor.
Microsoft Invite Uygulaması
Bu uygulama ile Microsoft toplantı ayarlama işlemini bir sorun olmaktan çıkarıyor.
Uygulamanın şuan için sadece iOS versiyonu var ve uygulama sadece Amerika ve Kanada’ da kullanıma açık durumda. Yakın zaman içinde Android ve Windows Phone versiyonları da çıkacak ve dünya geneline yayılacak.
? Microsoft’ un Invite Uygulamasını Tanıttığı Blog Yazısı [Tıklayabilirsiniz]
? Microsoft Invite Uygulması – iOS Versiyonu [İndirebilirsiniz]

-Advertisement -HD TeknoHaber Reklam
- Advertisement -HD TeknoHaber Reklam

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz