Teknoloji devi Microsoft‘ ta yeni ve eğlenceli bir uygulamayla karşımıza çıktı. Microsoft yeni uygulaması “Mimicker Alarm” la uyanma problemi yaşayanlara farklı bir çözüm sunuyor.

-Advertisement -HD TeknoHaber Reklam

Microsoft’ un şimdilik yalnızca Android platformlarda çalışan yeni uygulaması Mimicker Alarm başı uykuyla dertte olanlara çözüm sunmayı hedefliyor. Uygulama telefonlarımızda yer alan alarmlara benzer çalışsada daha eğlenceli diyebiliriz.

https://www.youtube.com/watch?v=VWJyCYkMc3Y&feature=youtu.be

Uygulamanın Detayları

Tek amacı kullanıcıları uyandırmak olan bu uygulamaya ücretsiz olarak sahip olabiliyorsunuz. Microsoft Garage projesi olarak karşımıza çıkan bu uygulama kullanıcının uyandığına emin olmak için 3 farklı görevi tamamlamanızı istiyor.

İlk görev tabi ki özçekim :). Uygulama kullanıcıdan istediği mimikleri yaparak bir özçekim yapmanızı istiyor. Örneğin uygulama “şaşır” görevini veriyorsa, şaşkın bir özçekim yapmanız gerekiyor.

İkinci görev ise “renk bulmaca“. Uygulama size “yeşil birşey bul” diyorsa etrafınızda yeşil veya tonlarını içeren bir nesnenin fotoğrafını çekmeniz gerekiyor.

Son görevle daha eğlenceli hale gelen uygulama sizden tekerleme okumanızı istiyor. Ekranınızda okumanızı istediği tekerleme beliriyor ve bunu da okuduğunuzda alarm susuyor.

Mimicker Alarm da üç görev yer alıyor
Mimicker Alarm da üç görev yer alıyor

Bizce çok eğlenceli bu uygulama uyanma sorunu yaşayanlara çözüm olabilirmiş gibi geliyor. Gerçekten uyanmaya niyeti olanların böyle bir uygulamaya ihtiyacı olur mu onu da bilemedik ama 🙂

- Advertisement -HD TeknoHaber Reklam

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz