Temmuz ayında Beta sürümü ile karşımıza çıkan Arrow Launcher Play Store‘da resmi olarak yayınlandı. Microsoft tarafından geliştirilen ve kullanıcıların ücretsiz olarak indirip kullanabilecekleri Arrow Launcher yine Microsoft’un Aero arayüzünden ve iOS‘un arayüzünden esintiler taşıyor.
Yaklaşık 4.3 MB olan bu uygulama, son derece şık bir tasarım sağlıyor. “Sık kullanılan uygulamalar, hatırlatma ve notlar, son yapılanlar” işlemlerinde oldukça kullanım rahatlığı sağlayan seçenekler mevcut.
En çok kullandığınız uygulamalara “sık kullanılan uygulamalar” seçeneği ile erişebiliyorsunuz. Hatırlatmaları, alarm kurmaları ve not alma işlemlerini hızlı bir şekilde tek dokunuşla yapabiliyorsunuz.
Yeni araç ekleme özelliğinin yanı sıra 3. Parti ikon paketleri ile uygulama ikonlarını da değiştirebiliyorsunuz. Ön yüzde IOS a benzer tasarımı ile dikkat çeken uygulama daha şimdiden çoğu kullanıcıdan olumlu yorumlar almış.
Microsoft Arrow Launcher uygulamasını Android 4.0.3 sürümü ve üzerindeki tüm cihazlarla kullanabilirsiniz. Uygulamanın boyutu küçük olduğundan telefonunuzun performansını da düşürmüyor.
Ancak hala bazı eksiklikleri mevcut. Bunlardan en önemlisi Türkçe dil desteğinin olmaması.

-Advertisement -HD TeknoHaber Reklam
- Advertisement -HD TeknoHaber Reklam

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz