Akıllı telefon değişikliğinde en çok yaşanan problem rehberdeki kişi bilgilerinin birinden diğerine taşınması.
Bunun için çeşitli yollar olmakla birlikte, keşfettiğimiz çok kısa bir yolu paylaşmak istiyoruz.
Android Telefon Rehberinizi yeni bir Andorid veya iOS işletim sistemli telefona aktarmak için çok basit bir biçimde kullanabileceğiniz bir uygulama:  MCBackup Android Uygulaması
Rehber bilgisini almak istediğiniz telefona MCBackup programını kurun, tek bir tıklama ile tüm yedeği alın ve istediğiniz mail adresine gönderin.
Yeni akıllı telefonunuzda (Android veya iOS farketmez) rehberi attığınız mail adresinizi açıp ekte gelen dosyaya tıklamanız yeterli. Tüm rehberiniz yükleniyor. Yeni telefonda programı kurmanıza gerek kalmıyor.
MCBackup Telefon Rehberi Aktarma Programı ile ilgili detaylı bilgiyi aşağıdaki gibi okuyabilir ve uygulamayı indirebilirsiniz.
My Contacts Backup ile cihazınızdaki Adres Defterini, herhangi bir sunucuya veya senkronizasyona ihtiyaç duymadan kolayca yedekleyebilirsiniz.
My Contacts Backup sayesinde tek bir dokunuşla rehberinizde tüm kişileri yedekleyip, vCard formatındaki .vcf uzantılı bu yedek dosyasını kendinize mail mesajı olarak gönderebilirsiniz. Daha sonra eğer bir şekilde adres defteriniz tamamen veya kısmen silinirse, kendinize yolladığınız yedek dosyasını yine cihazınızda mail uygulaması ile açarak Kişilerinizi eski haline getirebilirsiniz.
Rehberinizi geri dönmek için de uygulamamıza ihtiyaç duymazsınız. Tek ihtiyacınız olan bir mail uygulaması ve mail hesabınızda saklı duran VCF uzantılı yedek dosyasıdır.
Uygulamamız rehberinizi herhangi bir sunucuya da göndermez bu yüzden %100 güvenlidir.
Ayrıca uygulamamızla aldığınız vcf uzantılı yedek dosyasını iPhone’da da açabilir ve rehberinizi oluşturabilirsiniz.
MCBackup Telefon Rehberi Aktarma Programını indirmek için tıklayabilirsiniz.

-Advertisement -HD TeknoHaber Reklam
- Advertisement -HD TeknoHaber Reklam

1 Yorum

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz