2014 yılında kurulan şirket bundan öncede Sadok Kohen’den melek yatırım desteği almıştı. Şimdi de Hasan Aslanoba’nın 500 bin dolarlık yatırımı ile daha da güçlenecek. Hasan Aslanoba bu yatırımı %25 ortaklık karşılığında yaptı. E-ticaret 2015 konferansında da Hasan Aslanoba eve teslim işleri temeline koyan uygulamaları benimsediğini ve bu uygulamalarını destekleyeceğini belirtmişti.

-Advertisement -HD TeknoHaber Reklam

İstenilen siparişi belirli bir hizmet bedeli karşılığı gidip satın alıp size 1 saat içerisinde iletmeyi hedefleyen bir uygulama temeline sahip. Şuan için belirli ilçelerde hizmet veren uygulama. bu yatırımın da etkisiyle genişleyeceğe benziyor.

Uygulamanın içerisinde marka ve ürün çeşitliliği gün geçtikçe artmakla birlikte herhangi bir ürünün bulunamaması durumunda özel sipariş verme seçeneği de mevcut. Uygulama aynı zamanda referans yöntemiyle kullanıcılarına avantajlar da sağlamakta.

Sadece IOS tabanlı cihazlarda hizmet veren uygulama şuanda 3000 kullanıcıya sahip. Şirket yöneticilerinin belirttiğine göre Temmuz aylarının sonunda uygulama Android Markette de yerini alacak gibi duruyor.

Uygulama hakkında merak ettiklerinize bağlantıdan ulaşabilirsiniz.

- Advertisement -HD TeknoHaber Reklam

1 Yorum

  1. Buna benzer bir uygulama daha var sanırım. Tam olarak aynı kurguda olmasada müşterilerine ürün servisi yapıyor o uygulama da. Uygulamanın adı Getir di sanırım

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz