İnsan hayatını kolaylaştıran, maliyetleri minimize eden ve kullanım kolaylığı sağlayan web siteleri, uygulamaları ve girişimleri tanıtmaya devam ediyoruz.

-Advertisement -HD TeknoHaber Reklam

Bu haftaki konuk uygulamamız; beta yayınına başladıktan sadece iki hafta sonra İstanbul’da 5.000+ kişiye ulaşabilen, kurucu ve yöneticileri arasında Markafoni, Pozitron ve Lidyana gibi Türkiye’nin önemli internet / teknoloji girişimleri kurucularının yer aldığı bir girişim: İş Bugün

İş Bugün Uygulaması Nedir / Katkıları Nelerdir?

Yazımızın başlığında belirttiğimiz gibi; Türkiye?de iş ve eleman bulma süreçlerine yeni bir soluk getirmek hedefi ile yayına başlayan, iş arayanlara ve iş verenlere kendilerine en yakın seçenekleri, en hızlı ve kolay şekilde sunan bir uygulamadır.

Uygulama geolocation ve anlık mesajlaşma özellikleri sayesinde iş bulma süreçlerini hızlandırıp, bir gün içerisinde tamamlanmasını hedeflemektedir. Özellikle Yeme-İçme, Mağazacılık ve çalışan bulma ihtiyacının en hızlı şekilde karşılanmasını gerektiren sektörler için çözüm ortağı olmayı hedefleyen girişim, perakende ve teknoloji sektörlerinin önemli oyuncularından yatırım almış durumda.

Eğer iş arıyorsanız veya işiniz için çalışan arıyorsanız uygulama size büyük kolaylık sağlayabilir. İş arayanlar kısa bir sürede profillerini oluşturup tek bir tıkla başvuruda bulunabilecekleri gibi; firmalar saniyeler içinde iş ilanlarını yayınlayabilirler.

iş başvurusunda bulunanlar en geç 24 saat içerinde cevap alabilecekler. Uygulamanın en önemli ve süreci hızlandıran özelliklerinden biri de adaylar ve firmalar uygulama üzerinden mesajlaşabilecekler.

Uygulamanın IOS ve Android sürümleri mevcut.

Uygulamanın Mottosu “24 saatte iş veya çalışan bul.”

24 saatte iş veya çalışan bulma

Sizler de uygulamayı deneyimleyebilir yorumlarınızı yazımızın sonuna ekleyebilirsiniz. İnsan hayatını kolaylaştıran bir uygulamanız, web siteniz veya bir girişiminiz varsa lütfen iletişim sayfasından bizlere erişiniz.

- Advertisement -HD TeknoHaber Reklam

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz