İnternet Mahir – "I Kiss You" Hatırlar mısınız?

0
1313

2000′ li yılların başında “web” – “internet” kelimeleri yavaş yavaş hayatımıza ismen girerken, sosyal medya, sanal dünya henüz teorik ifadeler iken  kendi web sitesini kurup “I Kiss You” mottosuyla tüm dünyada internet fenomeni olmuş bir adam Mahir Çağrı.
İzmirli olan Mahir kurduğu  ikissyou isimli web sitesinde sadece bir sayfa var. Bir kaç resim yüklenmiş, resimlerin altına bir kaç satır yazı yazılmış, fenomen Mahir neleri sevdiğini, nelerden hoşlandığını resimlerin nerede çekildiği gibi bilgileri resimlerin altına yazmış.
Kısa bir süre içinde ünü Türkiye’ yi aşan Mahir neredeyse tüm dünyada tanınır oldu. Bu aşamadan sonra herkes İnternet Mahir‘ in peşine düştü. Gazeteler röportaj yapmak için sıraya girdi. Çeşitli yerlerden ödüller aldı, dünyada binlerce hayranı oldu ve hakkında kitap bile yazıldı.
O zamanların sitesi şuan www.ikissyou.co ismiyle yoluna devam ediyor ancak ana sayfada sitenin ilk versiyonuna gidebileceğiniz bir link yer alıyor. İnternet Mahir’ in ilk web sitesine “I Kiss You“‘ ya tıklayarak erişebilirsiniz.
Siteye gittiğinizde gayet sade bir ingilizce ile yazılmış bir “Ana Sayfama Hoş Geldiniz” yazısı ve hemen altında 1.84 boyunda Mahir Çağrı’ nın resmini görebilirsiniz. : )
İnternet Mahir - I Kiss You Sayfası
İnternet Mahir‘ in ilk web sitesinde aşağıya doğru indiğiniz zaman; farklı yerlerde çekilmiş resimlerini, resimlerin açıklamalarını, Mahir’ in neleri sevdiğini tek tek görebilirsiniz.
Yeni jenerasyonun çok hatırlamadığı bu nadide olayı siz değerli takipçilerimiz ile paylaşmak ve yeni neslin bu muhteşem işi görmesini / keşfetmesini istedik.
İnternet Mahir (Mahir Çağrı) ile ilgili tüm bilgileri sitesinden inceleyebilirsiniz.

-Advertisement -HD TeknoHaber Reklam
- Advertisement -HD TeknoHaber Reklam

1 Yorum

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz