Akıllı telefonların yayılması ile birlikte pek kullanılmayan telefon kulübeleri için güzel bir fikir New York tabanlı şirket olan Bar Wars‘ ten geldi.

-Advertisement -HD TeknoHaber Reklam

Artık kimsenin kullanmadığı ve hemen hemen her köşede yer alan telefon kulübeleri birer çalışma ofisi haline getirilecek.

İngiltere’ de çok kısa bir süre içerisinde bir çok şehirde insanların çalışabileceği; her köşede yer alacak, özel, tam donanımlı telefon kulübesinden yapılmış çalışma ofisleri yer alacak.

İlk bir ay bedava olmak üzere Pod Works üyeleri gece gündüz herhangi bir saatte, herhangi bir ofise girip çalışabilecekler. Üyelere birer giriş kodu verilecek ve bu kodla üyeler istedikleri kulübeye girip çalışabilecekler.

İngiltere’ de eski telefon kulübelerinden yapılacak çalışma ofisleri neleri içeriyor olacak?

Aslında normal bir çalışma ofisinde yer alan tüm araç gereçler bu ufak kutularda da yer alacak. Wi-fi, internet bağlantısı, sıcak içecek makinesi, yazıcı, tarayıcı, 25 inç ekran, fişler, prizler ve güç bankasının yer alması öngörülüyor.

Bu dönüşüm ilk olarak Londra’ da başladı. Yakında daha çok şehre ve yurt dışında şehirlere de yayılması planlanıyor.

Giriş koduna sahip bir üye dünyadaki herhangi bir ofise girip çalışma imkanı bulabilecek.

İngiltere’ de yaklaşık olarak 10.000 kırmızı telefon kulübesi yer alıyor. 10.000 yeni çalışma ofisi olarak düşünülebilir.

Son derece güzel bir dönüşüm!

- Advertisement -HD TeknoHaber Reklam

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz