İnsanlarla atların buluşma noktası sloganı ile yola çıkan Haradan.com; Hüseyin Kızılbudak ve Recep Yılmaz tarafından hayata geçirilmiş bir proje.
Haradan.com, atçılık sektöründe hizmet veren markanızı geniş kitlelere ulaştırmanın en etkili yollarından biridir. At satıştan aşım hizmetlerine, at malzemelerinden binici malzemelerine kadar yüzlerce alt kategoriye sahip olan haradan.com, Türkiye?de atçılık sektörünün en çeşitli ve en kapsamlı ilan sitesi olmayı amaçlamaktadır. Bu çeşitlilik ve kapsayıcılık beraberinde farklı ihtiyaçlara sahip, her yaş ve gelir grubundaki kişilerin bu sisteme dahil olmasını sağlamaktadır.

-Advertisement -HD TeknoHaber Reklam

Haradan.com ile, geleneksel yaptığınız ticarete ek olarak;

  • Doğrudan müşteriye ulaşarak, komisyon maliyetiniz olmadan ticaret yapabilirsiniz.
  • Zaman ve mekan kısıtlarını ortadan kaldırarak, 7 gün 24 saat aktif ticaret yapabilirsiniz.
  • Pazarlama maliyetinizi düşürerek, ürünlerinizi arama sonuçlarında en üst sıralarda çıkarabilirsiniz.
  • Yeni pazarlara ve yeni müşterilere daha kolay ve hızlı bir şekilde ulaşırsınız.
  • Rakip firmalarla olan rekabetinizi arttırıp, onlardan bir adım öne geçebilirsiniz.

Haradan.com? da ilan verme işlemleri kolay ve hızlıdır. İlanlarınız ne kadar doğru ve net bilgiler içerirse, sonuca ulaşması da o kadar hızlı olacaktır. Haradan.com? da dilediğiniz sayıda ilan verebilirsiniz ve hiçbir ilan için ücret ödemezsiniz. İlan vermek için sadece üye olmanız yeterlidir.
Haradan.com kullanıcılarına Bireysel ve Kurumsal olmak üzere iki farklı üyelik seçeneği sunmaktadır. Her iki üyelik seçeneği için de herhangi bir üyelik ücreti ödemezsiniz.
Haradan.com İlan Verme
İlan verdikten sonra, sizlere sunulan üyelik paneli aracılığıyla ilanlarınızı kolayca yönetebilir, ilanlarınızın istatistik bilgilerine ulaşabilir ve ilanlarınızla ilgilenen kullanıcılarla mesajlaşabilirsiniz.
Kısa bir süre önce hayata geçirilen bu girişim ile ilgili her zaman bilgi alabiliyor 7/24 sorularınıza cevap bulabiliyorsunuz. Üyelik ve ilan verme işlemlerinde ve aklınıza takılan herhangi bir konu hakkında 7 gün, 24 saat destek alabilir ve ayrıca info@haradan.com iletişim adresinden ulaşabilirsiniz.
Atçılık sektörüne yeni bir nefes getirmek üzere yola çıkan Haradan.com’ u takipçilerimize duyurmaktan keyif alıyoruz.
Haradan.com Facebook sayfasına gitmek için tıklayabilirsiniz.
Haradan.com Twitter sayfasına gitmek için tıklayabilirsiniz.

- Advertisement -HD TeknoHaber Reklam

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz