Bankalar girişimcilik sektörüne hizmet vermeye devam ediyorlar.
Kurduğu TEB Girişim Evi ile girişimlere destek olan TEB’den sonra Finansbank da sektöre el atamaya aday.
Finansbank’ın, ilk işini kurma hayalini gerçekleştirmek isteyen girişimcilere finansman ve bilgi desteği sunmak için düzenlediği Geleceğin Patronları yarışmasının üçüncüsü için başvurular başladı.
Geleceğin yöneticilerini yatırımcılarla buluşturan yarışmaya katılmak isteyen üniversite ve yüksek okul mezunları 16 Ağustosa kadar geleceginpatronlari.com adresine projeleriyle başvurabilirler.

Geleceğin Patronları - Üçüncü Dönem Yarışma
Geleceğin Patronları – Üçüncü Dönem Yarışma

Yarışmada ön elemeden geçen 50 projenin sahibi Koç Üniversitesi Kuluçka Merkezi tarafından verilecek olan “İş Modeli Eğitimi” ne katılmaya hak kazanacak. Ön elemeden geçen 50 proje içinden seçilen ilk 20 girişimci Koç Üniversitesi tarafından verilecek –Geleceğin Patronları Akademisi Eğitimi’ne ücretsiz katılabilecek. Projeler, Akademi eğitimi sonrasında yeniden değerlendirilecek ve en başarılı 10 proje 11 Kasım’da Finansbank Kristal Kule’de düzenlenecek finalde melek yatırımcıların da aralarında bulunduğu jüri karşısında yarışacak.
Finansbank, 1’inciye 50 bin liralık sermaye desteği ödülü verirken finale kalan ilk 10 projeye de sıfır faizli, ödeme ertelemeli 50 bin TL’lik finans desteği sunacak.
Finansbank - Geleceğin Patronları Yarışma Takvimi
Finansbank – Geleceğin Patronları Yarışma Takvimi

Başvurmak için aşağıdaki resmi tıklayarak devam edebilirsiniz. 
Yarışmaya Başvur
Yarışmaya Başvur

Geleceğin Patronları Kimdir (Hakkında) ?
KOBİ’lerin her türlü finansal ihtiyacında yanında olmayı hedefleyen Finansbank, şimdi de girişimcilerin yanında!
2013’ten bu yana her yıl düzenlenen Geleceğin Patronları Yarışması ile istihdam yaratma potansiyeli olan yenilikçi proje sahiplerine büyük bir şirket olma yolunda ilerleme imkânı sunuyoruz.
Yarışma ile sizlere hem Geleceğin Patronları Akademisi’ne katılma imkânı sunuyor, hem de yarışma sonucuna göre en başarılı bulunan projeyi sermaye desteği ile ödüllendiriyor ve yatırımcılarla buluşturuyoruz.
KOBİ’lere sunduğumuz ürün ve hizmetler hakkında detaylı bilgi almak için sizi şubelerimize www.finansbank.com.tr web sitesini ziyaret etmeye davet ediyoruz.

-Advertisement -HD TeknoHaber Reklam
- Advertisement -HD TeknoHaber Reklam

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz