Facebook yine bizi şaşırtmadı ve yeniden yeni bir özellikle karşımıza çıktı. Şimdiye kadar eklediği yeniliklerden biraz farklı olan Facebook Sports Stadium özelliğini duyurarak kullanıcılara canlı maç takibi yapabileceklerini duyurdu.

-Advertisement -HD TeknoHaber Reklam

Facebook milyarlarca aktif kullanıcısı olmasına rağmen kullanıcılarını mutlu etmek adına kendine yeni özellikler eklemek için sürekli çalışıyor. Milyonlarca spor taraftarı olan kullanıcısı olan Facebook onların çok hoşuna gidecek Sports Stadium adındaki yenilikle karşımıza çıktı.

Facebook Sports Stadium sayesinde spor seven kullanıcılar maçların skorunu ve önemli gelişmelerini Facebook’ ta gezinirken kolayca takip edebilecekler. Aynı zamanda arkadaşlaıyla maçlarla ilgili paylaşımlarda bulunabilecekler. Bu yeni özellikler sayesinde spor yorumcularından, takımlardan ve bunlara benzer önemli bilgileri bir arada bulabilecekler.

Bu yeni özellik kullanıcılara canlı maç takibi sunmasının yanında takımların da taraftarlara erişmesini kolaylaştıracak. Facebook bu kanal sayesinde sporseverlere uygun reklam gösterimini de kolayca sağlamış olacak.

Açılışı Amerikan futbol ligiyle yapan Facebook’ un yakın zamanda hem diğer spor dallarına hemde diğer ülkelere açılması bekleniyor. Şimdilik yalnızca iPhone destekli olan yeniliğin yakın zamanda diğer platformlara geleceği düşünülüyor.

- Advertisement -HD TeknoHaber Reklam

1 Yorum

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz