Arkadaşlarla evde takılmayı seviyorsak, ve böyle zamanlarda da herkese hitap edecek müzik seçimi konusunda karar vermek zor oluyorsa bundan sonra yardımımıza popüler müzik servisi Spotify yetişecek gibi görünüyor. Yeni yıl yaklaşırken yılbaşı gecesi için planlar yapılmaya başladı bile. Bir grup dışarda takılmayı severken, evde takılmayı sevenler için de Spotify  kutlamalarına renk katacak gibi görünüyor.

-Advertisement -HD TeknoHaber Reklam

Spotify Party adı verilen müzik listeleri oluşturan Spotify, birbirine uygun ritimlere sahip şarkıları bir araya getiriyor. Bu sayede kullanıcılar müzik seçme derdinden kurtulmuş oluyor.

https://www.youtube.com/watch?v=MM3uj9zFy6M

Spotify bu hizmeti hazırlarken popüler DJ ve prodüktör Diplo ile çalışmış. Diplo,  120 orijinal içerik ile Spotify Party’ ye içerik sağlamış. Kullanıcılar Diplo‘ nun hazırladığı listelerin yanında, en çok tercih edilen parti şarkılarından oluşan şarkı listelerini de kullanabiliyorlar.

Listeler hazırlanırken benzer tempodaki şarkıların seçildiği listeler sayesinde müzikle uğraşmadan parti yapmak mümkün olacak gibi görünüyor. Hatta istediklerinde listede değişiklik yapabilecekler. Bu sayede kullanıcılar belki de partilerin en zor kısmı olan müzik seçimi derdinden kurtulacaklar.

- Advertisement -HD TeknoHaber Reklam

1 Yorum

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz