Kendi ihtiyacından yola çıkan girişimci yeni bir uygulama geliştirdi.
Ev arkadaşı bulmak için  Facebook ve benzeri sosyal platformlarda istediğini bulamayan Mike Williams;  ev arkadaşı bulmayı sağlayan, sadece bu alanda sosyal bir alan oluşturan uygulaması Yoroomie‘ yi geliştirdi.
Kendi sosyal forumunu oluşturan uygulama sayesinde istediğiniz lokasyona göre ev arkadaşı için insanlarla iletişime geçebilir, onları tanıyabilir, araştırabilir ve bu ihtiyacınızı çok hızlı bir şekilde giderebilirsiniz.
Uygulamanın en dikkat çekici (en faydalı – kullanılabilir) özelliklerinden biri de; eğer yeni bir yere taşınacak iseniz, daha oraya gitmeden, oradaki potansiyel ev arkadaşı profillerini inceleyebilir, araştırabilir ve ev/oda arkadaşınızı bulabilirsiniz.
Ev arkadaşını belirledikten sonra, uygulama üzerinden karşılıklı iletişime geçebilir ve tanışabilirsiniz. Bu alana özgü profilleri barındıran uygulama sayesinden kısa zamanda birden çok kişiyi araştırabilir; iyi’ ye,  kötü’ ye karar verip ev arkadaşınızı bulabilirsiniz.
Yoroomie, Los Angeles, New York ve San Francisco‘ da çok güçlü olmakla birlikte, Asya ve Avustralya’da büyümeye devam ediyor.
Uygulamanın web adresini inceleyebilir veya App Store‘ dan indirebilirsiniz.
Yoroomie ile Ev Arkadaşınızı Kolayca Bulun

-Advertisement -HD TeknoHaber Reklam
- Advertisement -HD TeknoHaber Reklam

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz