Rekabetçi oyun oynamasanız bile, cephanenizde en iyi oyun faresine sahip olmanız gereken bir parça. Özellikle daha sıradan oyuncular için, kaliteli bir oyun faresi almak sonradan düşünülebilir. Bununla birlikte, oyun oynamak için özel olarak tasarlanmış bir işaretleme cihazı sizi liderlik tablosunun en tepesine götürmekten daha fazlasını yapar. Sadece bileğinizi gereksiz kronik ağrıdan kurtulabilirsiniz.

-Advertisement -HD TeknoHaber Reklam

En iyi oyun bilgisayarlarından birine sahip olmak bir yerde yeterli değildir. İster sıradan bir oyuncu olun, ister en son e-sporlarda baş başa çıkmaya çalışın, doğru çevre birimleri oyunun içine dalma ve deneyiminizde büyük bir fark yaratır.

İyi haber, en iyi oyun faresini eve götürmek için savurganlık yapmak zorunda kalmayacağınızdır. Her fiyat noktasında çok sayıda birinci sınıf fare vardır, böylece bankayı kırmadan dayanıklılık, performans ve hız sağlayan bir şey bulabilirsiniz. En iyi oyun faresini aramanıza yardımcı olmak için, burada TechRadar’da test ettiğimiz en iyi olanları topladık, para tasarrufu sağlayan fırsatlar bulmanıza yardımcı olacak fiyat karşılaştırma aracımızla tamamladık. Ve işteyken , gerçekten inanılmaz bir oyun deneyimi için en iyi oyun mouse pad’lerinden birini alın. Listemiz Pahalı

Bir bakışta en iyi oyun fareleri 2020

  1. SteelSeries Ezeli 710
  2. HyperX Pulsefire Dalgalanma RGB
  3. Razer Viper
  4. Corsair Zıpkın Kablosuz
  5. SteelSeries Sensei Ten

1. SteelSeries Ezeli 710

DPI: 12.000 | Özellikler: OLED ekran, özelleştirilebilir ağırlık, 60 milyon tıklama mekanik anahtarları, Haptic motor, RGB aydınlatma

 Fiyatı: 482,80 TL (Hepsiburada)
Ağır ve dengeli
 Düzgün özellikler
 Pahalı

En iyi oyun faresi söz konusu olduğunda, özellikler, denge ve performans SteelSeries Rival 710’da eşit ölçülerde bulunur ve listemizde en üst sırada yer alır. Bir oyun faresinin bu devi – en azından güç açısından – biraz pahalıdır, ancak bu fiyatı özelleştirilebilir OLED ekrana, dokunsal geribildirime (sizin için MOBA oyuncuları için harika) ve mükemmel yapım kalitesine göre tarttığınızda SteelSeries Rival 710 hala çok sağlam bir satın alma. Kicker? Sensöre kadar her şey modülerdir, bu nedenle en son teknolojiyi kaçırmış gibi hissetmek zorunda kalmazsınız.

2. HyperX Pulsefire Dalgalanması

DPI: 16.000 | Özellikler: RGB Işık Yüzük, 50 milyon tıklama alan Omron anahtarları

Fiyatı: 520,39 TL (Hepsiburda)
Muhteşem RGB aydınlatma
 Omron anahtarları
 Özelleştirilebilir ağırlık yok

2019’da gülünç, üst düzey tasarımlara sahip bazı oyun farelerinde gözlerinizi yuvarlarken, HyperX Pulsefire Surge RGB’ye bir göz atmalısınız. Son derece güvenilir Omron anahtarlarına ve büyüleyici RGB aydınlatmaya sahip – bahsetmemek gerekirse, etkileyici bir 16.000 DPI sensör – olağanüstü bir fiyata en iyi oyun faresini puanlıyorsunuz. Ayrıca, en azından daha erişilebilir tasarımını göstermek için aydınlatma efektlerini kapattıktan sonra herhangi bir ofise sığar.

3. Razer Viper

DPI: 16.000 | Özellikler: Optik Fare Anahtarı, son derece esnek Razer Speedflex Kablo, 5G Optik Sensör, Razer Synapse 3 ile 5 özel DPI aşaması

Fiyat: 549,99 TL (Hepsiburada)
Hafif
Mükemmel performans
Gerçekten çok yönlü
Biraz pahalı

Razer Viper’ın yeni favori esports oyun faremiz olmasının birkaç nedeni var. Hafif iki yönlü tasarımı, gerçek 16.000 DPI ve Razer Chroma aydınlatmasının yanı sıra, bu güçlü küçük fare aynı zamanda 1000 Hz Ultrapolling, 70 milyon tıklama için derecelendirilmiş Optik Fare Anahtarları ve 8 bağımsız olarak programlanabilen Hyperesponse düğmesi içerir. Bir oyun faresinin size ekstra rekabet avantajı sunmasını istiyorsanız, burada buldunuz.

4. Corsair Zıpkın RGB Kablosuz

DPI: 10.000’e kadar | Özellikler: Kablosuz, RGB aydınlatma, Omron anahtarları

Fiyatı: 546,17 TL (Hepsiburada)
satın alınabilir
Yüksek performans
Yalnızca sağ elini kullananlar

En iyi oyun faresi her zaman makul bir fiyata mükemmel performans getiren fare olacaktır. Corsair Harpoon RGB Wireless, bu ideal fiyat ve performans maçının afiş çocuğu. RGB aydınlatması olan, uzun pil ömrü sağlayan ve hiç emmeyen, 50 dolardan daha az bir kablosuz fareye sahip olacaksınız. Ergonomi maalesef sağ elini kullanan kullanıcıları tercih ediyor, ancak bu fiyata ve bu etkileyici performansla şikayet edecek başka bir şey yok.

5. SteelSeries Sensei On

DPI: 50’lik artışlarla 50–18.000 | Özellikler: TrueMove Pro sensörü, 50G hızlanma, Eğim İzleme, 60 Milyon Tıklama Mekanik Anahtarlar, Çok Yönlü Tasarım

Fiyatı: 499,00 TL (Hepsiburada)
Çok yönlü tasarım
Yerleşik profil özelleştirmesi
Örgülü kablo yok
Biraz hafif

Dahili profil özelleştirmesi ve güzel mat kaplaması, SteelSeries Sensei Ten hakkında seveceğiniz şeylerden sadece ikisi. En önemlisi, bu iki yönlü fare, en üst düzey bir sensöre sahiptir ve 2019’da test ettiğimiz en iyi oyun farelerinden biridir. Bu kadar etkileyici hızlanma ve yavaşlama özelleştirme seçeneklerinin yanı sıra tereyağı pürüzsüz performans sunar. SteelSeries, farenizi kaldırdığınızda ve eğik açılarda geri koyduğunuzda bile izlemeyi tutarlı ve hassas tutan Tilt Tracking ile her şeyin üstesinden gelir.

İneceleme yazımızı okuduğunuz için teşekkürler.

- Advertisement -HD TeknoHaber Reklam

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz