Koronavirüs (Covid-19) pandemisi, E3 2020 oyun fuarının iptal edilmesine yol açmış ancak yayıncılar ve geliştiriciler duyurularını kendi düzenleyecekleri etkinliklerde yapmaya hazırlanıyorlar.

-Advertisement -HD TeknoHaber Reklam

Electronic Arts, EA Play Live 2020’nin 11 Haziran tarihinde gerçekleştirileceğini Twitter hesabından açıklamıştı. Şirket etkinlik kapsamında ilgi çekici haberler ve yüksek profilli duyurular vadederek beklentileri bir hayli yükseletmişti.

Hangi Oyunlar Duyurabilir?

Electronic Arts’tan yeni oyun serisi olarak  FIFA ve Madden oyunlarının yanı sıra Star Wars ile ilgili bir kaç  duyuru bekleyebiliriz. Bunun dışında, henüz haberimizin olmadığı için  yeni oyunlar da tanıtılabilir. Hatırlarsanız geçen yıl EA Play 2019 sırasında Star Wars Jedi: Fallen Order ve The Sims 4: Island Living gösterilmişti.

Elbetteki EA Play Live 2020’nin tamamı dijital olarak gerçekleşmesi düşünülüyor. Zira dünyanın birçok ülkesinde, çok sayıda ziyaretçinin katılım gösterdiği bu tür etkinliklerin Korona virüs (Covid-19) nedeniyle yapılması artık yasak hale geldi.

- Advertisement -HD TeknoHaber Reklam

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz