Devletin hemen hemen tüm kurumlarının  online kapısı olan E-Devlet kullanıcı girişi için farklı bir geliştirmeye imza attı.
Daha önce turkiye.gov.tr adresine girmek için postaneden zarf içinde şifre almak gerekiyordu. Sadece bir defa alınan bu şifreyi daha sonra kullanıcı istediği gibi değiştiriyordu.
E-devlet kapısından giriş yapmak için postaneye gitmeye gerek yok artık. Deniz Bank ve Garanti Bankası müşterileri bankalarının İnternet Bankacılığı hizmetini kullanıyorlarsa bu hizmet üzerinden E-Devlet’ e giriş yapabilirler.
E-Devlet - İnternet Bankacılığı İle Giriş
E-Devlet giriş sayfasına konulan yeni ekran ile, artık kullanıcılar Garanti Bankası ve Deniz Bank hesapları ile giriş yapabilirler.
? E-Devlet’e Garanti Bankası Hesabınız İle Giriş Yapmak İçin Tıklayınız
? E-Devlet’e Deniz Bank Hesabınız İle Giriş Yapmak İçin Tıklayınız

-Advertisement -HD TeknoHaber Reklam
- Advertisement -HD TeknoHaber Reklam

4 YORUMLAR

  1. Bu hizmet çok güzel olmuş. E-devlet şifresi almak için postaneye gitmek gerekmeyecek en azından. E-devlet üzerinden de devlet dairelerinden yapabileceğimiz birçok işlemi yapabilir olacağız.

  2. Bu işlerde genelde yapı kredi öncü olurdu. Halen daha dahil olmamaları ilginç. Kesin çalışma yapıyorlardir. Televizyonda da sadece garanti bankası reklam yapıyor. Denizbank a hiç denk gelmedim.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz