DevFest İstanbul 2016 – 4 Aralık’ ta

0
675

Türkiye’ nin en büyük geliştirici konferanslarından DevFest İstanbul, 4 Aralık 2016 Pazar günü Bahçeşehir Üniversitesi’ nde ziyaretçilerine kapılarını açıyor!

-Advertisement -HD TeknoHaber Reklam

Google Developer Groups (GDG) İstanbul tarafından düzenlenen DevFest İstanbul‘ a sayılı günler kaldı. Bu sene 4′ üncüsü gerçekleştirilecek konferansta gün boyu yazılım geliştirme, kullanıcı deneyimi ve bulut platformlar gibi teknik ve güncel konular konuşulacak.

Her yıl olduğu gibi Google’ ın festival sponsoru olarak desteklediği etkinliğin bu seneki diğer destekçileri arasında ise Microsoft, Robotistan, CodeModeOn gibi önemli teknoloji firmalarının yanında mekan desteğiyle Bahçeşehir Üniversitesi de bulunuyor.

DevFest Istanbul 2016 Konuşmacıları

DevFest’ te Android, Web, Kullanıcı Deneyimi (UX) ve Cloud alanlarında birbirinden önemli 28 yerli ve yabancı konuşmacı sunumları ya da çalıştayları ile (workshop) sahneyi paylaşacak.

Toplam 4 ayrı salonda paralel oturumlar şeklinde ilerleyecek konferansın öne çıkan bazı konuşmacıları ise şöyle;

  • Barış Yesugey (Google)
  • Mustafa Kurtuldu (Google)
  • Amahdy Abdelaziz (Vaadin)
  • Çağatay Çivici (PrimeTek)
  • İbrahim Kıvanç (Microsoft Türkiye)
  • Florian Mierzejewski (Novoda)
  • Filip Maelbrancke (AppFoundry)
  • Lemi Orhan Ergin (ACM)

Etkinlikte sahne alacak tüm konuşmacıların bilgilerine https://devfest.istanbul/speakers adresinden, etkinlik programına ise https://devfest.istanbul/schedule/day1 adresinden ulaşabilirsiniz.

DevFest Istanbul 2016 Ödüller

Bu sene de katılımcılarımızı hediyeler ile karşılıyoruz! Destekçilerimiz arasında yer alan Robotistan etkinlik günü boyunca toplam 80 kişiye 50 TL değerinde hediye çeki sunacak. Bunun yanında etkinlik alanında birbirinden farklı sürpriz hediyeler de katılımcıları bekliyor.

DevFest Istanbul 2016 Ulaşım

DevFest Istanbul bu sene de misafirlerini Bahçeşehir Üniversitesi’ nin desteğiyle Beşiktaş Yerleşkesi’ nde ağırlayacak.

Metrobüs, metro, otobüs ve vapur gibi toplu taşıma araçlarıyla ulaşabileceğiniz etkinlik alanına şahsi aracınızla nasıl ulaşabileceğinizi ise buradan öğrenebilirsiniz.

Bu zamana kadar toplamda 7 bin ziyaretçiye ulaşan DevFest’ in biletleri neredeyse bitmek üzere. Her geçen sene daha da eğlenceli hale gelen DevFest’ e katılmak, birbirinden iyi konuşmacıları dinlemek ve günün sonunda sürpriz hediyelerle eve dönmek için bilet almayı unutmayın!

- Advertisement -HD TeknoHaber Reklam

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz