Uzun yıllardan bu yana saat dünyasının en çok konuşulan markaları arasında yer alan casio saat modelleri farklı seri sunumları ile hemen hemen her yaşa ve beğeniye hitap eder tasarımlarda sunulmaktadır. Özellikle 1983 yılından bu yana mutlak sağlamlık politikası ile üretilen G- Shock 200 metre suya kadar dayanabilen ve çok sert darbelerde bile ayakta kalabilen bir marka olmaktadır. Seri içerisinde çok farklı koleksiyonlarda sunulmaktadır. Havacılık konsepti ile sunulan modeller bulunabildiği gibi fırtınalı denizler içinde oldukça dayanıklı modellerde bulabilirsiniz.

-Advertisement -HD TeknoHaber Reklam

Üçlü sensöre sahip çamur geçirmeyen, kıvrımlı metal tasarımlara sahip olan modellerin yanında müziğin derinliğine dalabileceğiniz çok enerjik model seçenekleri ile genç ve özgür seçimlerde yapabilirsiniz. Serinin standart dijital modelleri çok beğenilmektedir. 1990?lı yılların en gözde tasarımları arasında yer alan modeller günümüzde yenilerek farklı stillerde sunulmakta ve özellikle uç spor dallarındaki sporcuların hareketli tarzlarına uyumlu modeller bulabilmek mümkün olmaktadır. Marka yeni serileri ile de her kesime özel model tasarımları sunmakta ve farklı beğenileri birebir karşılayan kullanımlar ortaya çıkarmaktadır. Gençlere özel tasarımlarla sunulan Baby- G feminen ve şık tasarımları ile biliniyor. Sağlamlığı G- Shock teknolojisinden almakta ve zorlu koşullarda su geçirmez tasarımları ile dayanıklılık sunmaktadır. Neon ışıkları, analog ya da dijital kullanımları, koşu serisi ile farklı stillerle karşımıza çıkmaktadır.

Herkesin saat seçiminde dikkat ettiği özellikler çok farklıdır. Bunlar arasında bayanlar daha ışıltılı modeller arasında seçimler yapmaktadır. Aksesuar olarak kullanılan saatler aynı zamanda zamanın kolunuzda çok şık bir şekilde taşınmasıdır. Bunu çok iyi bilen hanımlar essence saat tasarımlarını göz alıcı şıklıkları ile çok fazla tercih etmektedir. Kare ya da oval saat kasası modellerinde sunulan bu tasarımlar arasında uyumlu kordon stilleri de bulunuyor. Zirkon taşlar bazı modellerde sayıların yerinde, bazı modellerde saat kasası çerçevesinde kullanılır.

İncecik kordonlarda gümüş ya da altın kaplama saat modellerine çok yakışıyor. Bazı modellerde kullanılan kordonlar çok şık bir bileklik havası vermektedir. Özellikle son dönem trendleri arasında yer alan hasır kordonlu modellerde daha sofistike ve natürel bir hava kattığı için çok beğeniliyor. Saat çerçevesi tamamen sade olarak sunulan modellerde bulunmakta, bunun yanında saat kasası tasarımlarında da çok hoş uyumlar gözlerden kaçmıyor. Göz kamaştıran modellerde orta fiyat aralıklarında yer alan her bütçeye özel tasarımları ile bilinen marka içerisinde oldukça hoş seçimler yapabilirsiniz. Markanın üretim haklarının tamamı bir Türk firmasının elinde olmaktadır.

Kendine güvenen ve daha özgün tarzlara uyum sağlayan bir marka olarak ta Diesel markasını tercih edebilirsiniz. Marka kendisini sürekli yenilemektedir. Özellikle İtalyan markası olarak tasarım alanında sınır tanımayan bir stil sahibi olan marka, denim kumaşlarla özdeşleşen tasarımları ile de çok beğenilmektedir.

Moda trendlerini takip etmek yerine kendi modasını ve çizgisini takip eden marka, bu alanda her sezon kendi tarzını baz alanların markası olabilecektir. Saat tasarımlarında saat kasaları yuvarlak olmaktadır. Kasa içerisinde neon renklerde çizgiler yer alabiliyor. Markanın simgesinin yer aldığı kenar çubukları da çok beğenilen tarzlar arasında sayılabilir. Marka oldukça kaliteli bir profil çizmekte ve orta seviyenin biraz daha üzerinde bir fiyat politikası ile modeller sunmaktadır. Deri ya da metal kordon kullanımları ile farklı tarzlara hitap eden marka modellerini çok ekonomik fiyatlarda satın alabilmek için http://modasaat.com/kategori/diesel.aspx adresini ziyaret edebilirsiniz.

Saat kasaları içerisinde kullanılan gölge tarzında farklı renk uyumları da hoş stiller oluşturuyor. Kendi tarzınıza ve bütçenize en uygun seçimleri yapabilmek için moda saat adresinde güvenli alışverişler yapabilirsiniz.

- Advertisement -HD TeknoHaber Reklam

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz