Bize Yazın

HD Tekno Haber 2015 yılında Yazılacak Şeyler Var sloganı ile yola çıkmış bir teknoloji blogudur.
Blogun hedefi; yurt içi ve yurt dışındaki teknoloji, girişim, yatırım, sosyal medya, etkinlik konularında en güncel haberleri takipçilerine duyurmaktır. HD Tekno Haber yazar ekibi; teknoloji haberlerini tarafsız bir şekilde paylaşmaya dikkat etmektedir.
Haberlerin sunumunda her gruptan ziyaretçiye ulaşmak için anlaşılır bir dil kullanılmasına özen gösterilir. Amaç teknoloji severlere güncel teknoloji haberlerini duyururken teknolojiye uzak takipçileri de bilgilendirmektir.
Aynı zamanda “Yazılımcı Salısı” etkinliği altında sektörde çalışan deneyimli yazılımcılarla röportaj yaparak takipçilerine yazılım dünyası hakkında samimi bilgiler sunar.
HD Tekno Haber takipçileriyle paylaşmak için, yeni girişimlerinizi, düzenlediğiniz etkinlikleri, teknoloji ile ilgili bulduğunuz ilgi çekici konuları paylaşmak için hdteknohaber@gmail.com adresinden bize ulaşabilirsiniz.


HDTeknoHaber; YTÜ Teknopark tarafından düzenlenen Teknolojinin Yıldızları yarışmasında Türkiye’ nin Teknoloji Haber Siteleri Yıldızı Ödül kategorisinde aday gösterilmiştir. (2017)


HDTeknoHaber; 2017 Women Techmakers Istanbul basın sponsorudur.


HDTeknoHaber; 2017 Java Day Istanbul destekleyicisidir.


Olmamız gereken şeyi , olduğumuz gibi kalarak olamayız .” Max de Pree


hdteknohaber@gmail.com adresinden bizlere ulaşabilirsiniz.