Bisim – Yollar Artık Bisim

0
390

İzmir Büyükşehir Belediyesi’ nin bir hizmeti olan Bisim ile ilgili olarak geliştirilen bir uygulamayı siz değerli takipçilerimizle paylaşmak istiyoruz.
Geliştirilen bu uygulama sayesinde; İzmir Büyükşehir Belediyesi’nin halkına sağlamış olduğu Bisim bisikletleri sürmek artık daha keyifli bir hale geliyor. Uygulama içerisindeki haritadan Bisim istasyonlarını görebilir, istasyonların durumunu, toplam kaç bisiklet olduğu ve ne kadar boş alan kaldığının bilgisine kolaylıkla ulaşabilirsiniz.
Şuan Android ve Windows platformları için uygulama yayınlandı. Hayata geçirilmiş bu proje Onur ÇELİK ve Talha HAVADAR tarafından geliştirildi. Uygulamanın geliştirme aşamasında Android platformu için Talha HAVADAR, Windows platformu için Onur ÇELİK yer aldı.

-Advertisement -HD TeknoHaber Reklam

Bisim uygulamasını indirebileceğiniz market linkleri!

  • Uygulamanın Android sürümünü linkinden indirip kullanmaya başlayabilirsiniz.
  • Uygulamanın Windows Phone sürümünü linkinden indirip kullanmaya başlayabilirsiniz.

Talha HAVADAR Kimdir? (Kendi Dilinden)
Dokuz Eylül Üniversitesi Bilgisayar Mühendisliği 3. sınıf öğrencisiyim. Hakkımda detaylı bilgiye, yaptığım projelerin bazılarına Github hesabımdan ve “Linux bilmeyen giremez” konsepti ile hazırladığım kişisel websitem üzerinden ulaşabilirsiniz.
Onur ÇELİK Kimdir? (Kendi Dilinden)
Dokuz Eylül Üniversitesi Bilgisayar Mühendisliği 2. sınıf öğrencisiyim. Çalışma alanlarım yoğunlukla Windows 10 uygulama geliştirme, Android uygulama geliştirme(orta seviye), Azure tarafında back-end işlemleridir. Benzinci adlı projem Microsoft Türkiye ofisinde yapılan yarışmada 2. seçildi. O tarihten beri Microsoft Türkiye’de uzaktan çalışmaya başladım. Çeşitli uygulamaların Windows platformunda geliştirilmesinde görev alıyorum.

- Advertisement -HD TeknoHaber Reklam

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz