Alcatel yeni çıkardığı 17.3-inch Xess tabletin aileler için çok amaçlı kullanım merkezi olmasını hedefliyor. Tabletin mutfakta yeni tarifler bulmak , salonda film izlemek  ya da gelecek etkinlikler için digital tahta olarak kullanılmasını hedefliyor.
Ancak yeterli güce sahip olmayan Android cihaz bütün ev halkı şöyle dursun, bir tek bireyi bile mutlu edecek gibi görünmüyor. Cihaz güzel bir  1920 x 1080 ekrana sahip olmasına rağmen, firması belirtilmemiş 1.5 GHz işlemcisi ve 2GB Ram iyle sayfalar arasında gezinmeyi bile çile haline gelebilir.
Alcatel, Xess‘ in prototip aşamasında olduğunu vurguladı ancak ciddi derecede upgrade lere ihtiyacı olduğu aşikar görünüyor. Tablet kesinlikle fonksiyoneliteyi amaçladığından , ekran  30,50 ve 75 derecelik multi-position desteğiyle birlikte geliyor. Ayrıca yanında kalemi, arkasına yerleştirilmiş bir taşıma kolu ve arka taraftan çıkan akıllıca düşünülmüş bir çift USB portuyla birlikte geliyor. Tabletin ağırlığıysa hayal kırıklığı yaratıyor, tabletten çok monitor taşıyormuş hissi veriyor. Alcatel tabletin fiyatını hala duyurmadı ama sıradan kullanıcılar için iyi bir alternatif sağlayacak bir fiyat bekleniyor.

-Advertisement -HD TeknoHaber Reklam
- Advertisement -HD TeknoHaber Reklam

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz