Adobe sosyal grafik uygulaması Adobe Post‘u bugün yayına aldı. Bu uygulama ile diğer uygulamaları Adobe Slate, Adobe Voice gibi mobil yaratıcılığı geliştirmeyi hedefliyor. Diğer Adobe uygulamalarından farklı olarak Adobe Post, sadece bu konuda profesyonel olanlara değil aynı zamanda çok işin uzmanı olmayıp fotoğraflarını kolay bir şekilde daha güzel hale getirmek isteyen kullanıcıların da rahatlıkla kullanabileceği bir uygulama. Bu düzenlenmiş fotoğrafları sonrasında kullanıcılar kendi sosyal medyalarında paylaşabilecekler.
Grafik tasarlama konusu gün geçtikçe herkesin yapabileceği uygun araçlar sağlandığı müddetçe çok yaratıcı ürünlerin çıkarılabileceği bir yapı halini alıyor. Doğru gereçler kullanıcıların altyapısal bilgiler ile çok vakit kaybetmeden yaratıcılıklarını ortaya koymayı sağlıyor.
Bu düşünce ile paralel olarak Adobe Post’da Adobe Photoshop uygulamasının güçlü özelliklerini kullanıcılara çok daha kolay kullanım imkanı sağlıyor. Uygulamanın ana ekranından daha önce yapmış olduğunuz tasarımlar üzerinden de devam edebilirken yeni bir fotoğrafı alarak da kullanımı çok kolay bir şekilde grafik tasarımınızı yapabilirsiniz.
Uygulama grafik tasarım için birçok kolay kullanılabilecek araç sunuyor. Adobe’un düşüncesine göre kişisel küçük etkinliklerinizde, logo çalışmalarınızda da kolaylıkla Adobe Post’u kullanabilir; yaratıcı grafikler ortaya çıkarabilirsiniz.
 
Aşağıda uygulamanın ekran görüntülerini inceleyebilirsiniz.

-Advertisement -HD TeknoHaber Reklam
- Advertisement -HD TeknoHaber Reklam

1 Yorum

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz