Exordium Games adlı oyun şirketi Zero Reflex adlı oyunlarını ilk bitiren oyuncuya 10 bin dolar ödül vereceklerini duyurdu.
Günümüzde oyun sayısı arttıkça oyunlarında eski tadı kalmadı. Oyun sevenler daha çok zorlayan belki de bitirmek için günlerimizi alan oyunları tercih ediyor. Flappy Bird gibi zor oyun akımıyla oyun şirketleri de oynayanları zorlayarak dikkat çekecek oyunlar yapmaya başlamıştı.
Exordium Games de 10 bin dolarlık ödülle dikkatleri üzerine çekmeye çalışıyor. Yeni çıkardıkları Zero Reflex adlı oyunu ilk bitirene 10 bin dolar vaat eden şirket çok konuşulacağa benziyor.
Biraz da oyundan bahsedecek olursak; Arcade türünde olan oyunda, bir daire etrafında dönen karakteri ekranın sağına ve soluna dokunup tuzaklardan uzaklaştırmaya çalışacaksınız. Oyun biraz zor gibi görünse de biraz refleksle üstesinden gelinebilir gibi.

Oyun toplam 60 bölümden oluşuyor ve bir bölümü geçmek için 30 saniyeyle birlikte 3 can hakkınız bulunuyor. Oyunun kötü tarafına değinecek olursak oyunda kaldığınız yerden devam etmek yok, kaybettiğinizde başa dönüyorsunuz. Bu da demek oluyor ki 10 bin dolara sahip olmak için hem zaman hem de sabır gerekecek.
Exordium ilk bitiren kişiye 10 bin dolar vereceği Zero Reflex oyununu hem Android hem de iOS platformlarına getirdiğini duyurdu. iOS’ ta 7,99 TL olan oyun Android de ücretsiz olarak indirilebiliyor.

-Advertisement -HD TeknoHaber Reklam
- Advertisement -HD TeknoHaber Reklam

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz